[Refresh][Napiši][Online:1]
[Sun,22.01.12][13:26]
Paks
Utvrdjeno je da Srbi, Hrvati i Bosanci imaju isti genetski kod tj da poticu od istih predaka.
[Sun,22.01.12][13:25]
Paks
"Analiza dobijenih podataka pokazala je da stanovnici Makedonije imaju najsličniji DNK profil sa Bugarima i Srbima, Hrvati sa bosanskim i srpskim stanovništvom, dok Albanci sa Kosova imaju najmanje sličnosti sa ostalima", rekao je doktor Zlatko Jakovski sa ovog Instituta.
[Sun,22.01.12][13:24]
Paks
Šestogodišnje istraživanje DNK profila nastradalih (žrtava) žitelja Balkana, koje je sproveo Institut za sudsku medicinu u Skoplju, pokazalo je veliku genetsku sličnost naroda sa ovih prostora.
[Sun,22.01.12][13:23]
Paks
Skoplje -- “Braća Hrvati”, izjava je koja se neretko čuje u Srbiji, potvrđena je kao pravilo, bar kada je reč o genetskom kodu ovih naroda..
[Sun,22.01.12][00:10]
Predrag
Th je to sutra ulazite u evroslaviju tj u EU .haha.
[Sun,22.01.12][00:09]
Predrag
Sta da radimo kada je zima samo gledamo sport .ha.
[Sat,21.01.12][22:26]
Th
Bas mi dosadno veceras
[Sat,21.01.12][22:25]
Th
I sta se radi ljudi, nema spavanja, ajmooooo
[Sat,21.01.12][22:25]
Th
Nepratim ja to nesto previse, nisam ni jednu utakmicu odgledo dosad
[Sat,21.01.12][22:25]
Th
Paks sta ima nije te dugo bilo
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]1001[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]