[Refresh][Napiši][Online:0]
[Sun,22.01.12][14:21]
ANONYMOUS
WE ARE WINNERS
[Sun,22.01.12][14:15]
Predrag
Tako je grobar rs.
[Sun,22.01.12][14:10]
GROBAR RS
Evo pogledajte ovo, ukljucite mozak, mislite svojom glavom http://www.youtube.com/watch?v=GYhPM6R6hNQ&feature=related
[Sun,22.01.12][14:08]
Predrag
A sto se tice EU . Drzava koja udje u eu nije vise samostalna drzava .postaje onda samo nevazni region u okviru eukratije .
[Sun,22.01.12][14:06]
Predrag
Paks normalo da ti narodi imaju isti kod kao srbi zato sto su i oni nastali od srba . To opšte poznato
[Sun,22.01.12][14:00]
GROBAR RS
Paks, neko ti je dobro isprao mozak
[Sun,22.01.12][13:48]
Paks
mozda u pocetku ali se Hrvatska nalazi na pobednickom konju,nadam se da ce i Srbija sto pre u EU.
[Sun,22.01.12][13:48]
Paks
Ulazkom Hrvatske u Veliku Evropsku porodicu omogucavate bolju buducnost za vasu decu,i ostalih gradjana,naravno promene se nece deseiti preko noci,ali ulazak vase drzave znaci pocetak,razvijanje Hrvatske u modernu drzavu,siguran sam da ce vecina vasih gradjana biti za ulazak u EU. Evropska Unija danas se mozda nalazi u velikoj krizi i suocena je velikim kritikama od Evropskeptika ali ekonomske recesije dolaze i prolaze,Evropska unija ce izaci iz te krize,bice vam tesko mozda u poc
[Sun,22.01.12][13:44]
Paks
Da bi referendum bio uspešan, pristupanje EU treba da podrži više od 50 odsto građana izašlih na birališta, a sve ankete predviđaju pozitivan ishod pošto se procenjuje da ulazak u Uniju podržava između 53 do 61 odsto građana, dok je protiv između 28 i 33 odsto.
[Sun,22.01.12][13:42]
Paks
Zagreb -- Građani Hrvatske danas na referendumu odlučuju o pristupanju EU. Do 11h na referendum izašlo 11,44 odsto građana, pet odsto manje nego na izborima.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]1002[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]