[Sun,22.01.12][20:54]
Th
Ajmo mi na svjetlije teme,kada cemo osvojit prvenstvo, sta mislite, za 4-5 godina?
[Sun,22.01.12][20:54]
Th
Nevjerujem da ce nesto biti bolje
[Sun,22.01.12][20:53]
Th
Ja neznam o cemu sta da mislim, zbunjen sam
[Sun,22.01.12][20:53]
Th
I odosmo u eu
[Sun,22.01.12][20:52]
Th
Ja bi radje opalijo koju europljanku


[Sun,22.01.12][14:43]
Predrag
Jeste eu je raj na zemlji .pogledaj samo kako se zivi u bugarskoj i rumuniji duplo su siromasniji od srbije koja nije u eu .a grÄka se raspada jebote
[Sun,22.01.12][14:29]
Paks
ЕвропÑка унија је најмоћнија регионална организација која тренутно у Ñвету поÑтоји. Као што Ñе из претходног може видети, у неким облаÑтима где Ñу државе чланице Ñвој Ñуверинитет препуÑтиле ЕвропÑкој унији, може Ñе рећи да је ЕвропÑка унија федерација или конфедерациј
[Sun,22.01.12][14:29]
Predrag
Paks evropska unija je isto ono sto je hitler hteo da napravi to sad ta ista tvorevina koju vodi nemaÄka i angela merkel.
[Sun,22.01.12][14:27]
Paks
ЕвропÑка унија (Ñкраћено: ЕУ) је међувладина и наднационална унија (заједница) двадеÑет Ñедам европÑких држава . Унија Ñвоје корене води од ЕвропÑко економÑке заједнице оÑноване РимÑким уговором 1957. од Ñтране шеÑÑ‚ европÑких држава. Од тада Ñе ЕвропÑка заједница проширила
[Sun,22.01.12][14:26]
Paks
Živela Europska Unija!