[Refresh][Napiši][Online:0]
[Sun,22.01.12][20:54]
Th
Ajmo mi na svjetlije teme,kada cemo osvojit prvenstvo, sta mislite, za 4-5 godina?
[Sun,22.01.12][20:54]
Th
Nevjerujem da ce nesto biti bolje
[Sun,22.01.12][20:53]
Th
Ja neznam o cemu sta da mislim, zbunjen sam
[Sun,22.01.12][20:53]
Th
I odosmo u eu
[Sun,22.01.12][20:52]
Th
Ja bi radje opalijo koju europljanku .lol. .sex.
[Sun,22.01.12][14:43]
Predrag
Jeste eu je raj na zemlji .pogledaj samo kako se zivi u bugarskoj i rumuniji duplo su siromasniji od srbije koja nije u eu .a grčka se raspada jebote
[Sun,22.01.12][14:29]
Paks
Европска унија је најмоћнија регионална организација која тренутно у свету постоји. Као што се из претходног може видети, у неким областима где су државе чланице свој суверинитет препустиле Европској унији, може се рећи да је Европска унија федерација или конфедерациј
[Sun,22.01.12][14:29]
Predrag
Paks evropska unija je isto ono sto je hitler hteo da napravi to sad ta ista tvorevina koju vodi nemačka i angela merkel.
[Sun,22.01.12][14:27]
Paks
Европска унија (скраћено: ЕУ) је међувладина и наднационална унија (заједница) двадесет седам европских држава . Унија своје корене води од Европско економске заједнице основане Римским уговором 1957. од стране шест европских држава. Од тада се Европска заједница проширила
[Sun,22.01.12][14:26]
Paks
Živela Europska Unija!
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]1003[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]