[Mon,23.01.12][13:06]
Paks
„Da mi je neko pre deset godina rekao da ću u Novom Sadu najnormalnije sedeti u dresu hrvatske reprezentacije ne bih mu verovao. Ali, eto, moguće je i dobro je da je tako. Uveren sam da je obrnuto, da bi isto bilo moguće. Jedina zamerka je što u SPENS-u ne može da se popije pivo“, rekao je Lacković, koji je doputovao iz Varaždina.
[Mon,23.01.12][13:04]
Paks
„Sve je odliÄno, joÅ¡ samo da „naÅ¡i deÄki“ pobede Å paniju i eto nas u polufinalu, nadam se protiv Srbije“, rekao je Tanjugu Nikola Lacković i napomenuo da je pre svega navijaÄ Hrvatske, a potom otac jednog od najiskusnijih reprezentativaca Blaženka Lackovića.
[Mon,23.01.12][13:04]
Paks
U „kockastim“ dresovima, veoma dobro raspoloženi, priznaju da su apsolutno oduÅ¡evljeni prijemom u Srbiji i da se nadaju da će posle Novog Sada doći u Beograd, Å¡to bi znaÄilo da se njihova selekcija plasirala u polufinale.
[Mon,23.01.12][13:02]
Paks
Lepo bi bilo polufinale Srb-Hrv. To je vise od sporta.
[Mon,23.01.12][13:01]
Paks
Interesantno je da su Hrvati imali podrsku 3500 hiljade navijaca u Novosadskom Spensu.
[Mon,23.01.12][13:00]
Paks
Veceras Srbija-Svedska za polufinale Eura. Ocekuje se 20 hiljada navijaca.
[Mon,23.01.12][12:45]
Predrag
Bas je super ova plavo bela pozadina .jedino nevalja sto se ove poruke na svaku desetu prelamaju.
[Mon,23.01.12][12:45]
Predrag
Zvezda
[Mon,23.01.12][12:42]
Predrag
Th pa od koga to gubite tekme
[Mon,23.01.12][12:41]
Predrag
Protiv 
