[Refresh][Napiši][Online:1]
[Wed,25.01.12][04:28]
Paks
"Bilo je užasno. Uplašila sam se, mislila sam da sam gotova. Jedan kamen me pogodio u vrat. Ubrzali smo do prve benzinske pumpe i stali. Srećom, uspeli smo se izvući bez težih povreda". "Prvo su nas zasuli kamenjem s udaljenosti od 3-4 metra, a onda je jedan prišao do samog automobila i raspalio sekirom po šoferšajbni.
[Wed,25.01.12][04:26]
Paks
Na izlazu iz Novog Sada, pri Veternika, večeras oko 20 časova došlo je do novog napada na hrvatske navijače koji su se vraćali s utakmice Hrvatska - Francuska. "Odjednom su se stvorili pored automobila. Bili su maskirani s kapuljačama na glavama i medicinskim maskama preko usta i nosa. Odjednom su počeli da bacaju kamenje i cigle.", rekla je Renata Bičanić iz Županje.
[Wed,25.01.12][04:25]
Paks
A sad dalji splet dogadjaja.
[Wed,25.01.12][04:24]
Paks
Organizatori Ervopskog prvenstva su saopštili i da su pojedini navijači Hrvatske vređali volontere u novosadskoj hali "Spens", a pre dva dana napali su i maskotu prvenstva inace petnestogodisnjeg decaka kojeg su sutnuli vise puta i skinuli mu masku.
[Wed,25.01.12][04:21]
Paks
Hrvatski nacijaci su skandirali "Ovo je Hrvatska", "Vukovar,Vukovar", "Ko ne skace, pravoslavac", a neki su poceli da vicu NDH,NDH.
[Tue,24.01.12][14:54]
Predrag
Nole igra odlicno nadam se da ce da osvoji australijan open .
[Tue,24.01.12][14:01]
Paks
Sad u polufinalu Nadal-Federer. Nadam se da ce Djokovic dogurati do finala da isprasi nekog od ovo dvoje.
[Tue,24.01.12][13:59]
Paks
Ewo me. Nadal pobedio Berdiha. Federer odrao Del Potra. Zaista cudno da povredjeni Nadal odigra mec duze od 4 sata.
[Tue,24.01.12][12:59]
Predrag
Aj dana citav dan kiša pada kao luda
[Tue,24.01.12][12:59]
Predrag
Jesmo oderali svedsku
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]1007[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]