[Refresh][Napiši][Online:0]
[Wed,25.01.12][19:38]
Th
.batine.
[Wed,25.01.12][19:37]
Th
Sram vas i stid bilo .lol.
[Wed,25.01.12][19:37]
Th
Patite hehe
[Wed,25.01.12][19:37]
Th
Normalno da cemo se kurcit kada smo face .haha.
[Wed,25.01.12][19:36]
Th
Dobit cete batine, dobit cete po picki .lol. mnogo smo jaki
[Wed,25.01.12][17:25]
Zeko
Ma nabijem vas, da ovi šupci srpski tu seru stalno a vi ništa, maknite sve vezano uz Hajduk sa stranice.
[Wed,25.01.12][14:01]
Deki
Što su tražili,to su i dobili!Mislili su da mogu da se kurče u sred Novog Sada i da im niko ništa ne sme,e pa gadno su se zajebali! .batine.
[Wed,25.01.12][04:30]
Paks
Izgleda da će se Evropsko završiti jos u polufinalu :)
[Wed,25.01.12][04:30]
Paks
"Policija je do sada uhapsila šest osoba koje se dovode u vezu sa ovim incidentima i intenzivno radi na utvrđivanju svih okolnosti", rekla je Tomićeva.
[Wed,25.01.12][04:28]
Paks
Mileva Tomić rekla je agenciji Beta da je lakše telesne povrede od noža zadobio Zagrepčanin N. J. kome je ukazana pomoć u Kliničkom centru Vojvodine. Tomićeva je dodala da je oko 15 vozila oštećeno na više različitih lokacija u Novom Sadu i da se konačan broj još ne zna.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]1008[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]