[Wed,25.01.12][19:38]
Th

[Wed,25.01.12][19:37]
Th
Sram vas i stid bilo 

[Wed,25.01.12][19:37]
Th
Patite 

[Wed,25.01.12][19:37]
Th
Normalno da cemo se kurcit kada smo face 

[Wed,25.01.12][19:36]
Th
Dobit cete batine, dobit cete po picki
mnogo smo jaki
mnogo smo jaki[Wed,25.01.12][17:25]
Zeko
Ma nabijem vas, da ovi šupci srpski tu seru stalno a vi ništa, maknite sve vezano uz Hajduk sa stranice.
[Wed,25.01.12][14:01]
Deki
Å to su tražili,to su i dobili!Mislili su da mogu da se kurÄe u sred Novog Sada i da im niko niÅ¡ta ne sme,e pa gadno su se zajebali! 

[Wed,25.01.12][04:30]
Paks
Izgleda da će se Evropsko završiti jos u polufinalu 

[Wed,25.01.12][04:30]
Paks
"Policija je do sada uhapsila šest osoba koje se dovode u vezu sa ovim incidentima i intenzivno radi na utvrđivanju svih okolnosti", rekla je Tomićeva.
[Wed,25.01.12][04:28]
Paks
Mileva Tomić rekla je agenciji Beta da je lakÅ¡e telesne povrede od noža zadobio ZagrepÄanin N. J. kome je ukazana pomoć u KliniÄkom centru Vojvodine. Tomićeva je dodala da je oko 15 vozila oÅ¡tećeno na viÅ¡e razliÄitih lokacija u Novom Sadu i da se konaÄan broj joÅ¡ ne zna.