[Refresh][Napiši][Online:0]
[Fri,27.01.12][12:29]
Predrag
Ovo samo prica o huliganima niko ne prica o sportu .haha.
[Fri,27.01.12][12:28]
Predrag
Jeste se raspisali
[Fri,27.01.12][12:28]
Predrag
Cao evo i mene .lol.
[Thu,26.01.12][12:48]
Th
Prejebena utakmica, najbolja u zadnjih 3-4 godine
[Thu,26.01.12][12:47]
Th
Je li gledao tko Barcu?
[Thu,26.01.12][12:47]
Th
Koja utakmica sinoc ajmeeee
[Thu,26.01.12][12:47]
Th
.jutro. .poz.
[Thu,26.01.12][03:06]
Paks
Popio sam 3 litra belog vina i 2 litre kisele. Pijan sam. U petak na utakmicu sa Hrvatima pod obavezno. :)
[Thu,26.01.12][03:05]
Paks
Nikada da se sretnemo svi na gomili. Kao da živimo na drugim meridijanima.
[Wed,25.01.12][19:38]
Th
Samo Hajduk .torca1. .torca4.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]1009[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]