[Refresh][Napiši][Online:0]
[Sat,28.01.12][06:10]
Th
Koji pusing .lol.
[Fri,27.01.12][21:51]
Predrag
Tooo SRBIJA -HRVATSKA 26:22
[Fri,27.01.12][19:50]
Predrag
Zvezda zvezda zvezda
[Fri,27.01.12][19:34]
Predrag
Madam se da nece biti nereda jos samo fali da nas izbace pa necemo imati sanse ni da idemo na olimpijadu
[Fri,27.01.12][19:33]
Predrag
th uslo je nekoliko navijaca hrvatske u arenu
[Fri,27.01.12][19:24]
Th
E da je sad sta opalit .sex. da smirim zivce
[Fri,27.01.12][19:24]
Th
Boje se nereda .batine.
[Fri,27.01.12][19:23]
Th
Nepustaju navijace preko granice .batine.
[Fri,27.01.12][19:23]
Th
Tko ce veceras da najebe .lol.
[Fri,27.01.12][19:23]
Th
Jedan poraz vise manje koga briga .lol.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]1012[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]