[Sun,05.02.12][19:55]
najbolji
sretno vodimo, vukusic za 1:0 iz jedanaesterca
[Sun,05.02.12][19:55]
najbolji
gaze nas ovi lokomotivci
[Sun,05.02.12][19:54]
najbolji
ima samo na arenasport2
[Sun,05.02.12][19:51]
..
ima li ko link...? ako ima onda brzo šaljite!
[Sun,05.02.12][19:48]
najbolji
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa goooooollll vodimo 1:0
[Sun,05.02.12][19:48]
najbolji
ima tko link?
[Sun,05.02.12][19:48]
najbolji
nema nista
[Sun,05.02.12][16:37]
torcida08
hoce li biti prijenosa hajduk-lokomotiv???
[Sun,05.02.12][16:34]
torcida01
??????[Sun,05.02.12][16:33]
torcida01
oce li bit prijenosa??