[Mon,09.05.11][11:02]
Geo
Odoh da jedem dok nisam crk\'o gladan!
[Mon,09.05.11][09:06]
Vesna
Sve sto je lepo kratko traje.
[Mon,09.05.11][08:25]
Vesna

[Mon,09.05.11][07:46]
Geo
Geo is on the road again....[Sun,08.05.11][23:26]
GROBAR RS
.pozdrav2.
[Sun,08.05.11][23:23]
GROBAR RS
.navijac3.
[Sun,08.05.11][23:22]
GROBAR RS

[Sun,08.05.11][22:05]
Th
A idem i ja sta da radim sam neda mi se pricat sam sebi
[Sun,08.05.11][22:04]
Th
Tek sada vidjeh da si mi odg. dole,
ajde ajde nemoj to rec dva puta, nikad se nezna 
ajde ajde nemoj to rec dva puta, nikad se nezna 
[Sun,08.05.11][22:03]
Th
Nema nikog aaa