[Refresh][Napiši][Online:0]
[Mon,09.05.11][13:59]
Th
Geo ti samo putujes, pa sta neku stoperku ne pokupis putem pa neka padne malo \'zabave\' u autu haha
[Mon,09.05.11][13:58]
Th
Vesna ajmo spavat haha ali ne u ovom smislu .spavanje.
[Mon,09.05.11][13:57]
Th
Nego dobar dan :D ja sam ipak kulturan pa da vas pozdravim sve :D
[Mon,09.05.11][13:56]
Th
Zaglavi mi se mobitel, evo meee
[Mon,09.05.11][13:46]
Vesna
Da bas je dosadno ovo vreme je glupo samo mi se spava.
[Mon,09.05.11][13:44]
Th
Eno se Usamljena sinoc opalila, jos lezi nemoze da se digne iscrpljena haha iako vjerujem da ju je onaj njezin maksimalno tucao 3-4 minuta, neznam sta te tu ima izmorit haha
[Mon,09.05.11][13:43]
Th
Nema nikog, svi se umorili od seksa haha pa spavaju, ma ovo vrijeme je nikakvo, ovo je taman za spavanje
[Mon,09.05.11][13:33]
Vesna
.pusa.
[Mon,09.05.11][12:39]
Predrag
Poz sta se radi.
[Mon,09.05.11][11:28]
Vesna
Alo nema vas nesto.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]176[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]