[Mon,09.05.11][14:14]
Th
Geo a dobro mozda je zima i hladno jos, ili se boje manijaka kakvog itd. Ni kod mene ih sad nema ali kada krene ljeto i sezona ima ih na bacanje svakih par kilometara, i strankinja i domacih iako ih sada vecina ide u paru itd. Nedaju se bas mamu im
[Mon,09.05.11][14:14]
Geo
Ne znam samo kako bi se osecala posle toga,ne od mene,ali Carli bi je progoreo!
ko kaze da su crnci kurati?!
ko kaze da su crnci kurati?![Mon,09.05.11][14:13]
Th
Treba tebe zamantat malo 

[Mon,09.05.11][14:13]
Th
Tu je Vesna, mislio sam da spavas 

[Mon,09.05.11][14:12]
Vesna
Ljubav je lepa rec al ponekad poludis od nje
[Mon,09.05.11][14:11]
Geo
Jebo te zamisli,nema stoperki!Dal\' sto je ladno ili ja bas ubodem deo dana kada ih nema ni od kuda...kurate srece sam ti ja...Mada,ja i Carli(moj kolega) se ne bi bunili da naletimo...
[Mon,09.05.11][14:09]
Vesna
Manta manta sve mi se manta kad tebe vidim ja.
[Mon,09.05.11][14:08]
Vesna
Cao th sta rabotas Ble.
[Mon,09.05.11][14:06]
Vesna
.pusa2.
[Mon,09.05.11][14:06]
Th
Aaa nema nikog