[Refresh][Napiši][Online:1]
[Mon,09.05.11][14:23]
Geo
Lako je vama,vi ste turisticko mesto.
[Mon,09.05.11][14:21]
Predrag
Sta opet je tema sex
[Mon,09.05.11][14:20]
Th
Slusajte sta je bilo lani hahaha jao umrem kada se toga sjetim, idemo ja i prijatelj autom kad stoji neka picka na cesti sama i stopa, mi je naravno krenuli pokupit kad ono taman stali a ono iza stabla izlijece njen decko hahaha zamisli ti fore kako nas preveslali, stave picke da stopaju a ovi likovi se skrivaju haha jer tko bi je pokupio da ju je vidio s momkom
[Mon,09.05.11][14:20]
Geo
Jedinog stranca koji pesaci sa dva stapa rancem od 1m sam video pre par nedelja...ide covek ko zna odakle,a ja zakuntao u kolima,cekao sam uzaludno da pocnemo sa radom...
[Mon,09.05.11][14:19]
Predrag
Th tu sam .vidim i ostali sotali su tu
[Mon,09.05.11][14:19]
Th
Pustite vi crnce, nismo sad ni mi tako u kurcu, ima kuratih ahaha
[Mon,09.05.11][14:19]
Th
Predrag jebac di si
[Mon,09.05.11][14:17]
Geo
Ma belac...kakav crnac-crni!Carli je nas...
[Mon,09.05.11][14:16]
Predrag
Pa gde ste bre niste valjd pokisli
[Mon,09.05.11][14:16]
Vesna
Fuj ja crnce ne volim.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]178[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]