[Mon,09.05.11][14:29]
Th
Kod mene nema kise, dobro je vrijeme
[Mon,09.05.11][14:29]
Vesna
Jesam jedanput samo al vise volim u dvoje.
[Mon,09.05.11][14:28]
Th
Predrag sad ima cura tu
sad mozemo o seksu, da smo prije pricali o tome bilo bi nekako prepederasto
ha
sad mozemo o seksu, da smo prije pricali o tome bilo bi nekako prepederasto
ha[Mon,09.05.11][14:28]
Predrag
Vesna sta fali crncima
[Mon,09.05.11][14:26]
Th
Vesna sta ti kazes na sve, da komentiraj malo
nego ti sama a nas tri sad ovde, sta kazes bili nas smjela i mogla svu trojicu otpremit, jesi probola mozda nekad grupnjake?
nego ti sama a nas tri sad ovde, sta kazes bili nas smjela i mogla svu trojicu otpremit, jesi probola mozda nekad grupnjake?[Mon,09.05.11][14:26]
Vesna
.sex2. Jao ovi od dosade prave vezbe 

[Mon,09.05.11][14:26]
Predrag
Pa da sex je uvek glavna tema
[Mon,09.05.11][14:25]
Predrag
Kiša sipa u pm
[Mon,09.05.11][14:24]
Th
Normalno Predrag, samo seks
pa o cemu da pricamo, o politici, stanju u svijetu, kriminalu itd. Jebes sve bolje je o karanju
pa o cemu da pricamo, o politici, stanju u svijetu, kriminalu itd. Jebes sve bolje je o karanju[Mon,09.05.11][14:23]
Vesna
;)