[Refresh][Napiši][Online:0]
[Mon,09.05.11][14:38]
Vesna
Th troje ih je bilo .
[Mon,09.05.11][14:37]
Predrag
Th nas je četvorica grobara si zaboravio .
[Mon,09.05.11][14:36]
Geo
www.mojacrvenazvezda.net/2011/05/09/fudbalski-saveze-ti-si-bruka/
[Mon,09.05.11][14:35]
Predrag
Th vesna je rekla da nevoli crnce pa je pitam sto. Nisam utoku
[Mon,09.05.11][14:34]
Th
Vesna znaci nevolis grupnjak, a dobro je glupav nekad, ali sta fali nama trojici, zamisli da te nagazimo jednu noc, ili dan, svejedno haha nego koliko vas je bilo u grupnjaku?
[Mon,09.05.11][14:33]
Th
Predrag tko voli crnce, ti? Haha ili bi radje crnkinju neku
[Mon,09.05.11][14:33]
Th
Vesna tko radi vjezbe, di?
[Mon,09.05.11][14:33]
Predrag
Th pa koje je hajduk mesto na tabeli
[Mon,09.05.11][14:32]
Th
Znate li da je Hajduk u zadnjih 7 kola od moguceg 21 boda osvojio njih cak \'4\' haha mamu im jebem
[Mon,09.05.11][14:31]
Predrag
Th blago tebi kod mene pljusak .
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]180[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]