[Tue,27.12.11][00:13]
Predrag
Vesna ti samo mislis na te stvari 

[Mon,26.12.11][22:43]
Th
[Mon,26.12.11][22:36]
Th
[Mon,26.12.11][22:20]
Th
Jesam zlocest ko 
[Mon,26.12.11][22:19]
Th
Nek si ti nama ziv, mislio sam da si riknio od stalnog karanja, em jebu tebe em ti jebu zvezdu 

[Mon,26.12.11][22:18]
Th
Dule hvala 

[Mon,26.12.11][22:18]
Th
I ja bi 

[Mon,26.12.11][22:02]
vesna

[Mon,26.12.11][11:49]
Predrag
Pozdrav dule dobro je da si ziv 

[Mon,26.12.11][00:38]
Dule
Uh, evo i mene poslije dužeg vremena, sjebao mi se fon a na ovom novom nemam net, nekako naÄ‘oh link na kompu... Eto, Äisto da znate da sam joÅ¡ uvijek živ
Th, srećan ti Božić 
Th, srećan ti Božić 