[Refresh][Napiši][Online:0]
[Tue,27.12.11][00:13]
Predrag
Vesna ti samo mislis na te stvari .haha.
[Mon,26.12.11][22:43]
Th
[Mon,26.12.11][22:36]
Th
[Mon,26.12.11][22:20]
Th
Jesam zlocest ko
[Mon,26.12.11][22:19]
Th
Nek si ti nama ziv, mislio sam da si riknio od stalnog karanja, em jebu tebe em ti jebu zvezdu .lol.
[Mon,26.12.11][22:18]
Th
Dule hvala :)
[Mon,26.12.11][22:18]
Th
I ja bi .haha.
[Mon,26.12.11][22:02]
vesna
.sex.
[Mon,26.12.11][11:49]
Predrag
Pozdrav dule dobro je da si ziv .haha.
[Mon,26.12.11][00:38]
Dule
Uh, evo i mene poslije dužeg vremena, sjebao mi se fon a na ovom novom nemam net, nekako nađoh link na kompu... Eto, čisto da znate da sam još uvijek živ :D Th, srećan ti Božić :)
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]964[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]