[Refresh][Napiši][Online:0]
[Tue,27.12.11][15:57]
Predrag
Srbija
[Tue,27.12.11][15:56]
Predrag
Vesna je nesto cutljiva samo stavi neki smajl i ode.
[Tue,27.12.11][15:55]
Predrag
I sneg se istopi .haha.
[Tue,27.12.11][15:55]
Predrag
??
[Tue,27.12.11][15:55]
Predrag
.lol.
[Tue,27.12.11][15:25]
Th
Joj jadan ja umorna mi dusa od svega vise ostaju mi samo umjetnost i slikovno izrazavanje
[Tue,27.12.11][15:22]
Th
Dolje recesija, hocemo vise .sex.
[Tue,27.12.11][15:21]
Th
Bolje da misli na te stvari nego na ove svakodnevne probleme .lol.
[Tue,27.12.11][00:15]
Predrag
.sex.
[Tue,27.12.11][00:14]
Predrag
Th ti se poceo da izrazavas u slikama
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]965[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]