[Fri,30.12.11][21:22]
Predrag
A sta da se radi tako je kako je
[Fri,30.12.11][21:22]
Predrag
Kako koja kodina ide jebote sve je gore i gore.
[Fri,30.12.11][21:21]
Predrag
Th bice vama bolje kad udjete u eu. 

[Fri,30.12.11][21:20]
Predrag
Th ne brini se bice gore 

[Fri,30.12.11][20:04]
Th
Jedno je sigurno, neceka nas nista dobro 

[Fri,30.12.11][20:04]
Th
Jos malo i 2012.
[Fri,30.12.11][20:03]
Th
Kisa 

[Fri,30.12.11][12:04]
Predrag

[Fri,30.12.11][12:03]
Predrag
Red star BG
[Fri,30.12.11][12:02]
Predrag
Vesna je verovatno na nekom drugom chatu a ovde je samo ponekad navrati radi nas 
