[Refresh][Napiši][Online:0]
[Sun,01.01.12][12:11]
Th
Puno zdravljaprvoa ostalo ce da dodje samo
[Sun,01.01.12][12:10]
Th
Sretna nova :)
[Sun,01.01.12][11:54]
Predrag
SRECNA NOVA 2012 SVIMA I ZELIM VAM PUNO SRECE ZDRAVLJA I PARA U NOVOJ 2012.
[Sun,01.01.12][11:54]
Predrag
.vatromet.
[Sat,31.12.11][19:37]
Th
Dok mi udjemo u eu ima da se cijela eu raspadne .haha.
[Sat,31.12.11][19:36]
Th
Tako je nisamo mi navikli na dobro, moze samo da bude gore .lol.
[Sat,31.12.11][19:36]
Th
Ajmo spavat .spavanje.
[Sat,31.12.11][19:36]
Th
Gdje se slavi nova godina?
[Sat,31.12.11][19:35]
Th
Alo jebaci :P
[Fri,30.12.11][21:24]
Predrag
??
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]970[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]