[Refresh][Napiši][Online:0]
[Mon,02.01.12][11:01]
Predrag
Ja bih sve te proroke pohapsio da ne plase narod bez potrebe.
[Mon,02.01.12][11:00]
Predrag
Kad nas je sve propalo pe ce da propadne i taj smak sveta .haha.
[Mon,02.01.12][10:58]
Predrag
Ma kakav sma sveta sta smo tih smakova preziveli prezivecemo i taj .haha.
[Mon,02.01.12][04:20]
Th
9720
[Mon,02.01.12][04:17]
Th
Ako nas prije toga nespici smak svijeta 21.12. hehe
[Mon,02.01.12][04:16]
Th
Znas kad ce biti bolje, kada nas nebude bilo eto kad .haha.
[Sun,01.01.12][22:19]
Predrag
:-(
[Sun,01.01.12][22:17]
Predrag
Th kazu da ce biti bolje tek 2014. .hehe.
[Sun,01.01.12][22:15]
Predrag
Geo sta ima kod tebe
[Sun,01.01.12][22:14]
Predrag
Th i ja bi voleo da je umesto plave boje crveno bela .haha.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]972[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]