[Fri,06.01.12][06:26]
Th
Ajde nemojte da kukate, bit ce bolje 

[Thu,05.01.12][21:08]
Predrag
Ove nove igrace sto je sad zvezda kupila i to je manje vise nula od igraca nema niko kvalitetan .
[Thu,05.01.12][21:05]
Predrag
Deki znam da je kasno za fk zvezdu mi sada treba da pravimo tim za sledecu sezonu .a ni ovaj kup necemo uzeti i to ce otici partizanu
[Thu,05.01.12][21:03]
Predrag
Deki gledo sam malo utakmicu bio sam u kaficu i to sam gledo uglavnom zadnji nekoliko minuta .a nemam pojma na kom programu je bio prenos .
[Thu,05.01.12][20:41]
Deki
Kasno je za FKCZ,Å¡ta nam vrede pojaÄanja kad je 10 bodova nedostižna razlika 

[Thu,05.01.12][20:39]
Predrag
Zvezda .
[Thu,05.01.12][20:39]
Deki
PeÄ‘a,tek smo u zadnjoj Äetvrtini prvi put poveli,jel si gledao prenos?Morao sam da odem do kladionice,poÅ¡to nema Arena sport na kablovskoj...
[Thu,05.01.12][20:38]
Predrag
Samo jos da fudbaleri da pocnu da pobedjuju ali od toga nema nista 

[Thu,05.01.12][20:37]
Predrag
To zvezdo a gubili smo skoro ceo mec
[Thu,05.01.12][20:35]
Deki
Zvezda pobedila Hemofarm u Vršcu 81:73 
