[Refresh][Napiši][Online:0]
[Fri,06.01.12][06:26]
Th
Ajde nemojte da kukate, bit ce bolje .lol.
[Thu,05.01.12][21:08]
Predrag
Ove nove igrace sto je sad zvezda kupila i to je manje vise nula od igraca nema niko kvalitetan .
[Thu,05.01.12][21:05]
Predrag
Deki znam da je kasno za fk zvezdu mi sada treba da pravimo tim za sledecu sezonu .a ni ovaj kup necemo uzeti i to ce otici partizanu
[Thu,05.01.12][21:03]
Predrag
Deki gledo sam malo utakmicu bio sam u kaficu i to sam gledo uglavnom zadnji nekoliko minuta .a nemam pojma na kom programu je bio prenos .
[Thu,05.01.12][20:41]
Deki
Kasno je za FKCZ,šta nam vrede pojačanja kad je 10 bodova nedostižna razlika :-(
[Thu,05.01.12][20:39]
Predrag
Zvezda .
[Thu,05.01.12][20:39]
Deki
Peđa,tek smo u zadnjoj četvrtini prvi put poveli,jel si gledao prenos?Morao sam da odem do kladionice,pošto nema Arena sport na kablovskoj...
[Thu,05.01.12][20:38]
Predrag
Samo jos da fudbaleri da pocnu da pobedjuju ali od toga nema nista .haha.
[Thu,05.01.12][20:37]
Predrag
To zvezdo a gubili smo skoro ceo mec
[Thu,05.01.12][20:35]
Deki
Zvezda pobedila Hemofarm u Vršcu 81:73 :D
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]978[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]