[Refresh][Napiši][Online:0]
[Tue,10.01.12][12:41]
Predrag
.lol.
[Tue,10.01.12][12:40]
Predrag
Kod mene pada neka kiša i to vrlo hladna
[Tue,10.01.12][12:38]
Predrag
Jebo te tamo u sjenici kod novog pazara pao sneg ima pola metra neka sela tamo osecema od sveta
[Tue,10.01.12][12:38]
Predrag
Jeste zima ali nema kod mene jos snega
[Tue,10.01.12][05:05]
Th
.spavanje.
[Tue,10.01.12][05:05]
Th
Jebena zima
[Tue,10.01.12][05:04]
Th
.jutro.
[Sun,08.01.12][01:12]
Predrag
Sad ce ep u rukometu ima da se obrukamo na domacem terenu .haha.
[Sun,08.01.12][01:12]
Predrag
E sad je bogami zima ona prava
[Sun,08.01.12][01:11]
Predrag
Th hvala
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]981[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]