[Refresh][Napiši][Online:0]
[Fri,13.01.12][21:07]
Th
Samo .torca4.
[Fri,13.01.12][21:07]
Th
I rukomet .haha.
[Fri,13.01.12][21:07]
Th
Jebes robija .lol.
[Fri,13.01.12][21:06]
Th
Igramo 11.2. valjda
[Fri,13.01.12][02:55]
Predrag
.lol.
[Fri,13.01.12][02:55]
Predrag
Th kada igrate protiv sahtjora ?
[Fri,13.01.12][02:54]
Predrag
Samo rukomet i zvezda .haha.
[Fri,13.01.12][02:53]
Predrag
Robiju je danas rodjendan ili je juce bio
[Fri,13.01.12][02:52]
Predrag
Th ajd cuti kada pocne evro u rukometu pi ce pri gledat .haha.
[Thu,12.01.12][23:42]
Th
.off.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]985[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]