[Refresh][Napiši][Online:1]
[Mon,16.01.12][21:06]
Predrag
Th bice snega ne brini .haha.
[Mon,16.01.12][19:28]
Th
Ko prvi djevojci on u nju prvi upada .haha.
[Mon,16.01.12][19:27]
Th
9881 blizimo se obljetnici .lol.
[Mon,16.01.12][19:26]
Th
Ali opet je ovo slabo, nema snjega vec godinama kako treba
[Mon,16.01.12][19:25]
Th
Kako usred zime moze da bude zima nije mi jasno
[Mon,16.01.12][19:25]
Th
Samo nogomet i .torca4.
[Mon,16.01.12][19:25]
Th
Koji sam ja podjebavatelj
[Mon,16.01.12][19:24]
Th
Prije da ste pilici a ne orlovi .haha.
[Mon,16.01.12][15:14]
Predrag
Napred ORLOVI
[Mon,16.01.12][15:11]
Predrag
Poceo je rukomet SRBIJA POBEDILA POLJSKU 22:18 a sutra cemo najverovatnije izgubiti od danse a mozda i necemo .haha.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]988[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]