[Refresh][Napiši][Online:1]
[Wed,18.01.12][20:18]
Th
Tko ih jebe
[Wed,18.01.12][20:17]
Th
Nema prijenosa jebiga, ostaje nam livescore preko ili tekstualni prijenos
[Wed,18.01.12][20:17]
Th
U cemu, u klikerima?
[Wed,18.01.12][19:50]
Predrag
Th evo upravo dobiste vi slovence
[Wed,18.01.12][19:49]
Predrag
Prosli put nisam mogao da gledam jer niko nije prenosio jebiga
[Wed,18.01.12][19:48]
Predrag
Neznam hoceli iko prenositi real barsu na kanalima koje ja imam .
[Wed,18.01.12][19:47]
Predrag
Real barska jel u klikerima .haha.
[Wed,18.01.12][17:34]
Th
Veceras Real - barca
[Wed,18.01.12][17:31]
Th
Klikeri ili balote sve je to isto, znas igrat na balote hehe
[Wed,18.01.12][17:31]
Th
.lol.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]992[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]