[Wed,18.01.12][21:16]
Th
Danas smo popusili 4-2 jao jebem im sve
[Wed,18.01.12][21:16]
Th
Navodno tako kazu
[Wed,18.01.12][21:15]
Th
DJ Krmak ima zavrsena 3 fakulteta jesi cuo to
[Wed,18.01.12][21:15]
Th
Nema se, sirotinja
[Wed,18.01.12][21:14]
Th
Jebiga ko ce dat para za prijenos
[Wed,18.01.12][20:56]
Predrag
Zvezda
[Wed,18.01.12][20:56]
Predrag
Kod nas i sta cinimi se
[Wed,18.01.12][20:55]
Predrag
Th sta ni kod vas niko ne prenosi real-barska
[Wed,18.01.12][20:18]
Th
9925 blizimo se...
[Wed,18.01.12][20:18]
Th
Iako bi bilo lijepo pogledat malo