[Refresh][Napiši][Online:0]
[Thu,19.01.12][00:02]
Predrag
Barsa je stvarno najjaca na svetu to nema govora
[Thu,19.01.12][00:02]
Predrag
Sve znam. .haha.
[Thu,19.01.12][00:01]
Predrag
Jesam rekao da ce barsa da dobije u drugom delu .
[Wed,18.01.12][23:39]
Th
Zasluzeno
[Wed,18.01.12][23:39]
Th
Real-barca 1-2
[Wed,18.01.12][23:38]
Th
Koji preokret
[Wed,18.01.12][23:13]
Predrag
Mi smo Å¡ klasa .haha.
[Wed,18.01.12][23:12]
Predrag
Normalo da smo im mi ni do kolena kada jedan barsin igrac vredi vise nego nasa cela liga
[Wed,18.01.12][23:10]
Predrag
Barsa dobia mozda u drugom poluvremenu
[Wed,18.01.12][23:10]
Predrag
Ma bolja je barsa
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]997[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]