[Refresh][Napiši][Online:0]
[Thu,19.01.12][17:25]
Predrag
Kod mene je pa sneg ali se odmah otopio
[Thu,19.01.12][17:16]
Th
.ljeto.
[Thu,19.01.12][17:16]
Th
Kakav snjeg, kod mene ima 11'c
[Thu,19.01.12][14:25]
Predrag
Zvezda
[Thu,19.01.12][14:24]
Predrag
Evo ipak pade sneg
[Thu,19.01.12][14:23]
Predrag
.lol.
[Thu,19.01.12][11:52]
Th
A i ljetos hajduk - barcelona 0:0 ma mnogo smo jaki .lol.
[Thu,19.01.12][11:47]
Th
Ma mozda je dobra ali najbolja sumnjam, ipak smo mi malo bolji, sagledaj realno .haha.
[Thu,19.01.12][11:47]
Th
Ola
[Thu,19.01.12][00:03]
Predrag
Ole.
[Refresh][Napiši][CP]
[First][Last]Stranica:[<=Prev]998[Next=>]
Stranica:
Id:
Upisano: 13145 poruka
[HnkHajduk]