[Thu,19.01.12][17:25]
Predrag
Kod mene je pa sneg ali se odmah otopio
[Thu,19.01.12][17:16]
Th

[Thu,19.01.12][17:16]
Th
Kakav snjeg, kod mene ima 11'c
[Thu,19.01.12][14:25]
Predrag
Zvezda
[Thu,19.01.12][14:24]
Predrag
Evo ipak pade sneg
[Thu,19.01.12][14:23]
Predrag

[Thu,19.01.12][11:52]
Th
A i ljetos hajduk - barcelona 0:0 ma mnogo smo jaki 

[Thu,19.01.12][11:47]
Th
Ma mozda je dobra ali najbolja sumnjam, ipak smo mi malo bolji, sagledaj realno 

[Thu,19.01.12][11:47]
Th
Ola
[Thu,19.01.12][00:03]
Predrag
Ole.