[Sat,21.01.12][06:06]
Th
Jos malo pa obljetnica, jos malo pa 10.000
[Sat,21.01.12][06:04]
Th
Ajmo bijeli aleeeee 

[Sat,21.01.12][06:04]
Th
Da je bilo sta jebat spasia bi se
[Sat,21.01.12][06:03]
Th
Kod mene bilo svega 

[Sat,21.01.12][06:02]
Th
Ima li vlage
[Sat,21.01.12][06:00]
Th
Alo narode 

[Fri,20.01.12][16:11]
punjabi
wakakakkaka[Thu,19.01.12][18:47]
Predrag
Vaterpolo SRBIJA-HRVATSKA 15:12
[Thu,19.01.12][17:26]
Predrag
Zima
[Thu,19.01.12][17:25]
Predrag
Kod mene je ok 4 stepana